MONTÁŽE SADROKARTÓNU

SADROKARTÓNOVÉ SYSTÉMY A KONŠTRUKCIE

KVALITNE A RÝCHLO

PONUKA MONTÁŽÍ

Profil spoločnosti

Naša firma sa špecializuje hlavne na montáže sadrokartónových systémov a konštrukcií RIGIPS a KNAUF pomocou špičkovej techniky. Kvalitu finálnej povrchovej úpravy sadrokartónu vykonávame podľa potrieb zákazníkov. Naše zákazky dokončujeme vždy načas podľa dohodnutých termínov.

Montážne práce

Ponúkame montáž a dodávame sadrokartónové konštrukcie a sadrokartónové podhľady bez ohľadu na veľkosť zákazky.V rámci montáže sadrokartónových priečok vykonáme aj natiahnutie všetkých projektovaných rozvodov elektriny, vody, plynu .

 

Úprava povrchu

V priamej nadväznosti na sadrokartonárske práce a montáž , zaistíme všetky dokončovacie práce . Vykonáme penetráciu a následné vymalovanie podľa požiadaviek zákazníka v požadovanom odtieni farby .

Vlastnosti

Sadrokartón je veľmi praktický a jednoduchý spôsob ako rýchlo, účinne a pritom lacno upravovať, dopĺňať a pretvárať interiéry. Najčastejším použitím sú sadrokartónové steny a sadrokartónový strop , či podhľady a sveteľné rampy. Sadrokartónové stavebné systémy môžeme využiť v širokom spektre interiérových prevedení, ako v novej výstavbe, tak i pri rekonštrukciách a opravách bytov, rodinných domov, hotelov, úradov, škôl, nemocníc, prípadne aj historických objektov

Výhody

Hlavnými výhodami sadrokartónu je variabilnosť jeho využitia a malá hmotnosť .
Pri rekonštrukciách sadrokartón minimálne zaťažuje nosnú konštrukciu stavby .Systémy využívajúce sadrokartón sú moderným prvkom súčastného stavebníctva a to najmä pre ich jednoduchú, rýchlu a cenovo výhodnú výstavbu. Prednosťou sadrokartónových systémov sú ich výborné akustické, protipožiarne a tepelno-technické vlastnosti..

Použitie

-sadrokartónové priečky a sadrokartónové podhľady
-sadrokartónové predsadené steny
-podkrovie zo sadrokartónu
-sadrokartónové obklady (kastlíky, sokle)
-svetelné rampy rôznych tvarov
-kazetové podhľady vrátane kombinácie so sadrokartónom
-zateplenie podkrovia v domoch a bytoch
-protipožiarne sadrokartónové priečky a podhľadyt.

SADROKARTÓNOVÉ KONŠTRUKCIE

 • Obklady podkrovia
 • Realizácia sadrokartónových obkladov podkroví je silnou stránkou našej spoločnosti.
  Úspešne sme realizovali dodávku a montáž sadrokartónu do už niekoľko stoviek podkroví. Sadrokartónové obklady strešných okien alebo vikierov sú pre nás bežné práce pri realizácii podkroví. V rámci kompletnej realizácie podkrovia zabezpečujeme aj dodávku a montáž sadrokartónu, tepelných izolácií, parozábrany a výlezov do podkrovného priestoru.

 • Priečky
 • Sadrokartónová montovaná deliaca stena (priečka) je rýchlym a úsporným riešením pre rozdelenie bytových alebo kancelárskych priestorov. Pri nízkej hmotnosti spĺňa táto priečka náročné tepelnoizolačné, protihlukové a protipožiarne požiadavky. Veľkou výhodou je okamžitá použiteľnosť po zmontovaní a ľahké vkladanie inštalačných vedení.
  Na sadrokartónovú priečku je možné vhodným spôsobom vešať všetky bežné zariaďovacie predmety.

 • Predsadené steny
 • Predsadená sadrokartónová stena sa používa na vyrovnanie muriva, alebo v prípadoch ak je potrebné zakryť inštalačné vedenie.
  Zároveň môže slúžiť po vložení dostatočnej tepelnej izolácie na vylepšenie tepelných a akustických vlastností.
  Predsadená stena zvyšuje akustické a požiarne vlastnosti existujúcej steny. Opláštenie môže byť podobne ako u priečok jednoduché alebo dvojité, s použitím ľubovoľného typu sadrokartónovej dosky .

NAŠE PRÁCE

 • Kancelárske priestory
 • Tepelná izolácia podkrovia
 • Konštrukcia priečky
 • Konštrukcia podkrovia
 • Zvuková izolácia v paneláku
 • Obklad strešného okna
 • Predsadená stena
 • Priečka bytové priestory
 • Vyrovnanie starého muriva

KONTAKTY

MPI slovakia

V prípade záujmu o naše služby , alebo pre akékoľvek informácie týkajúce sa našej činnosti , využite uvedené kontakty .

Addresa: Komjatice , Partizánska 1
.